حریم خصوصی

طراحان امروز

حریم خصوصی کاربران طراحان امروز

 

طراحان امروز برای حریم خصوصی شما عزیزان ارزش زیادی قائل است، برای داشتن خریدی مطمعن به اطلاعاتی از کاربران نیاز داریم. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های طراحان امروز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، طراحان امروز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

با طراحان امروز می توانید سفارشات خود را به شخص دیگری ارسال کنید که در این صورت نام، آدرس و تلفن شخص دیگر را برای تحویل گرفتن سفارش باید وارد کنید.

اگر پیام ارسال شده از جانب کاربران مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، طراحان امروزا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

طراحان امروز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های طراحان امروز ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

چطور میتونم کمکتون کنم؟
ثبت سفارش